Srpen 2012

pomoc....

30. srpna 2012 v 19:44

Vůbec mě nenapadají žádné články nechteli by jste mi prosím poradit??? nebo na videa to je jedno :)


Nejlepší kamarádky

26. srpna 2012 v 20:51
Čím bych začala :) Nejleší kámošky si svěřují tajemství, jsou spolu od malička ( ale nemusejí) občas se i hádají ....
Teď bych vám něco řekla o tom jak já jsem přišla o nejlepší kamarádku. Jmenovala se Verča, znali jsme se od malička, všude jsme se chodili spolu, řikali si tajemství a všechno možný. Ale postupně jak jsme vyrůstali tak se každá z nás měnila a čím dál víc jsme se hádali. Jednou jsme se pohádali tak že to bylo neuvěřitelný hlavně co mi řikala, začala mi řikat že vipadám děsně a že to co chci dělám jenom kvůli tomu abych byla ta nejhezčí a další kraviny. Přitom to vůbec nebyla pravda, no přece když se vám něco líbí tak si to necháte udělat, nebo koupíte to je jedno a nikdo vám do toho nemůže kecat že budete vipadat jak hrůza když vás v tom nebo stim vubec nevidela. No a vlastně já jsem se na ní tak naštvala žer jsem roztrhali naší společnou fotku a vyhodila věci co mi dala, řekla jsem si že s touhle osbou už nikdy nebudu nejlepší kamarádka, od tý doby už s ní nemluvila. A co vy máte nejlepší kamarádky nebo nemáte a jste s jakejmakoli kamaradkama (snad výte jak to myslim) pohádali jste se tak že tím skončilo vaše přatelství (přijít o nejlepší kamarádku) nebo jste se pohádali kvůli nějaké věci??
Pište do komentů :)
Tak se teď s váma loučim , jedu totiž na dovelenou (vůbec se mi tam nechce ale vůbec) tak ahojte .

žehlení (vlasů)

22. srpna 2012 v 20:29 | žehlička (žehlení vlasů)

Málokterá dívka nebo žena je spokojena se svými vlasy. Obvykle je to tak že když má kudrnáté vlasy chce je mít rovné a naopak. Jak jsem se všude možně koukala tak hodně teď letí žehlička, slouží k tomu aby narovnala kudrnaté (vlnité vlasy). Ale když si vlasy umyjete vrátí se do původního stavu, tedy nebudete je mít rovné ale vlnité (kudrnaté) Takže by jste je žehlily znova. Ale dávejte si pozor, když jste v nějaké místnosti, kde je příliž vlhko tak se vaše vlasy zkudrnatí. Vlasy se žehlí suché a rozčesané berete pramen cca 5cm, začíná se od zhora (od kořenů vlasů) až ke konečkům, zase si dávejte pozor,aby jste se žehličkou nezůstaly na jednom místě protože by se spálily nebo by se přilepily k žehličce . !!nežehlete si vlasy každý den!! Žehlením se také vlasy ničí tak používejte nějaké přípravky proti tomu ničení. Já osobně si vlasy už tak moc nežehlím,protože si je meju skoro pořád (každý třetí den) ale věčinou si žehlím jenom ofinu ,vlasy mám od přírody kudrnaté (vlnité), můžu číct že když si nažehlíte tu ofinu a ne všechny vlasy že to vypadá taky pěkně :)

To bylo vše, kdyžtak se omlouvám za nějaké chyby.


Prázdniny

20. srpna 2012 v 22:31

Ahojte všichni, prázdniny už skoro končej :(

Tak bych se vás chtěla zeptat: co jste všechno dělali, pařili jste někde s kámošema?? byli jste někde na dovče??? určitě napište kde :).
Doufám že jste si všichni ty prázdniny užily. Jinak já jsem si tyhle prázdniny užila parádně :D

NOVÝ

20. srpna 2012 v 2:32
Ahojte, jsem tu nová, potřebovala bych poradit :) nejde mi dát logo na blog mam ho nahoře uprostřed a neukazuje se mi nevite jak bys e mi nejak tam ukázalo děkuji :)