Červenec 2013

Výlet

21. července 2013 v 17:02 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Dneska jsme byli na výlětěse sestrou a rodiči, mě se tam teda vůbec nechtělo :DDD
Jeli jsme na Seš a kouknout se na Pilku, tam bylo teda strašně málo vody ale zase strašně moc ryb (takovej malejch)
Pak jsme šli k lávce a já se ptala rodičů jestli by jsme nešli do lesa na procházku a oni že ne. Tak nakonec jsme se šli kouknout na pláž :DDDD takovej smrad z té rybiny :D Se mi do vody vůbec nechtělo a ani jsem nešla. Když jsme měli hlad tak jsme si sedli do restourace a taťka si objednal nakládané hermelíny+kofola, mamka topinky s nějakou směsí +kofola, sestra špagety+kofola a já jediná italský zeleninový salát s kuřecím masem+pomerančovej džus . :DDD
Nejdřív to donesli rodičům a sestře :D a já říkala, že je to strašné se na ně koukat jak jedi a já ne. Donesli mi to ... a takovej obrovcskej talíř, na tom kupa zeleniny a na vrchu žapmpiony s kuřecím plátkem. A já tam zařvala :DD no kurva co to je ? já myslela, že to bude v malé mističce a ještě k tomu ten kuřecí plátek chutnal jako ryba :DDD dali mi k tomu ještě koprovej dresing (ten jsem radši ani neochutnala :DD ) A museli jsme na to čekat 1 h.
Jak si užíváte neděli vy ? : )


For Žaňa

19. července 2013 v 17:59 | sari-scene |  Videa

Blázen řádí 2

18. července 2013 v 17:59 | sari-scene |  Videa

Moje tajemníčko

17. července 2013 v 17:59 | sari-scene |  Videa

Všechno nejlepší ♥Luky♥

16. července 2013 v 17:59 | sari-scene |  Videa
Omlouvám se dneska a další 3 dny jsem přidám videa co jsem dělala : )
Ale jsou přibližně před 3 týdny.
Toto video je z 9.6.2013

Jak si uřívám prázdniny ?

15. července 2013 v 17:59 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
No, už mě konečně napadl zase nápad jaký napsat článek : )
Poslední dobou netušímo čem psát :/ tak pkud by jste věděli tak napiště do komentřů. Budu za to moc ráda.
Teď jsem si řekla že je vlastně 14.7 před necelýma dvouma týdnama skončila škola :DD
Minulý týden jsem jen tak lenošila :D Poprvý za tyhle prázdniny jsem minulou sobotu spala do čtvrt na 3 odpoledne.
Jééé ... :DDD
A jinak jsme dělali ten bazén, už je to dýl co je "v poho" jenom jsme vyměňovali plachtu (vnitřní)
Minulé úterý jsme se v něm koupali v 10 večer, protože byla fakt teplá voda :D a jetšě u nás spala kámoška (Venda a pak když tam ještě šel taťka tak to bylo .. :D Ale mám se i špatně teď jsem ... .. několik dní a pak ještě týden. : // :'(
28. července pojedeme do Prahy na chatu na 4 dny a pak na 3 dny k bratránkovi, strejdovi a tetě. Tak snad budu mít lepš náladu : ) V srpnu pánuju spaní (možná) u holek, protože u nás se teď nesmí spát. A chození ven, jinak zatím nevím.
A jak si užíváte prazdniny vy ?

Spaní ve staně

9. července 2013 v 18:24 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Minulou středu spali Já, sestra, Lea, Žana a Miss Němcová ve staně :D no byl to horor!!!
Popsala bych rovnou celej den :D
Nemám sice ponětí co jsem dělala ráno ale vim jenom, že jsme dělali bazén ( jako my už ho máme ale museli jsme vyměvovat vnitřní plachtu, protože jsem jí roztrhla a ted napouštíme) No a kolem 6 hodiny přišli holky a já tam kecala z kámošema a mezitim si holky stavěli stan. Já sem jim řekla, že tam s nima nebudu spát, protože ráno jedu pryč a tak ..
Noa holky stavěli stan :D a já tam za nima přišla a řekla jsem jim : co to děláte ?O.o a oni stavíme stan :D a já: nejdřív ho musíte připevnit kolíkama, protože oni s tim něco dělali :D A já na ně :DD vy jste blonďatý :DDD když byl stan hotovej tak se holky pohádali, jenom kvůli tomu kde kdo bude spát a u koho. Tak zase jedna odešla a muselo se to vyřešit 10 min jsme čekali a jedna přišla bylo to v poho. Pak nás rodiče zavolali at jim jdeme pomoc s bazénem tak jsme šli a pomáhali jsme jim tam dát vnitřní plachtua rovnat ji. Bylo asi 9h pm. a mi jsme kecali a byli už ve staně. Miss Němcová tam pařila na mobilu a chytli jsme wifi :DDD noa mi ostatní kecali :D Pak měli holky žízen a vytáhli Gambáče (myslim že to byla příchuť černý rybíz)
a já si nedala k tomu měli pak hlad tak si dali čipsy. Kolem 10h pm. jsem holkám řekla, že teda s nima tam budu spát ale že k nim přijdu v 11 protože jsem chtěla vidět jeho :) no a mezitim holky ztratili Žaňu a šli jí hledat. ........ Po 11h.pm jsem za nima šla oni v kalhotách a mikině a já v kratasecha triku :DDDD Tak já jsem ještě byla na víbru a holky venku "chlastali"
V 1h am. jsme šli ven :D k obchodu :D já chtěla jít na hřiště ale holky řekli že ne :DD tak né no. Já bych tam šla sama ale holky by mě asi zabili. Pak nám na stan lezl itachi :D no to bylo mňoukání STRAŠNÝ !! -_- ...... Byli jsme vzhůru do 6 rána já pak o půl 7 šla domů :D a šla jsem do svě postýlky spát:D jinak bych se nevyspala. A dál už si to napamatuji :DDD
Omlouvám se ale nejdou mi jsem dát fotky : )

Vzpomínka na hory s ní ♥

1. července 2013 v 17:59 | sari-scene |  Články
Jakmile jsem se koukla na jednu fotku s Káťou, kterou jsme otili na horách tak jsem si hnedka vybalila jaká to byl sranda a já bych chtěla napsat jenom co my jsme ta vlstně dělali:D Něco jako menší slohovka :)

Kačí... Pořád si pamatuju tu naši jízdu tam. My dvě jsme si celou dobu povídali v buse jinak ostatní holky poslouchali a když zase oni kecali mi jsme poslouchali :DDD Když jsme přijeli na chatu tak to bylo: Tak kde kdo teda spí ? :D tak holky, že nechtěj spát nahoře tak teda jsi tam spala ty a pak jsem teda řekla, že tam budu spát i já. To naše kecání večer a jedení sladkostí :) vždycky ty na mě: jde učitelka ? a já : ne, můžeš jít a vem tamto :D s mobilem a svítit aby sis nespadla : ) a pak lezení po schodech (nebo jak se to jmenuje :D) to vrzaní :DDD a pak jak jsme vždycky skočili do postele a rychle stichli :DD Nebo jak na posteli byli napsaný čísla a mi na ně chtěli volat : ) :D
Jedno odpoledne, když všichni byli na chodbě tam mi dvě jsme vytáhli deníky a penál a psali si jaký to tady je a pak jsme šli obě poslouchat písnišky a spát :) Hodně nás hory sblížili : ♥♥♥♥ NEJVÍC TO VEČERNÍ KECÁNÍ V POSTELI S MOBILEM A ŽRANÍ SLADKOSTMA :DD obě jsme si řikali co se námm stalo atd.. prostě jsme si všechno řikali. Když jsi se rozbrečela, tak já taky :/ LLLL a BZZZ jsou nej :D prostě o tomhle jsme kecali pořád i občas teď o tom pokecáme :D ale jsem strašně ráda, že jsme se víc sblížili : ) Ale mezi náma a holkama to bylo horší no, protože holky tam kecali spolu a mi by jsme pořád museli dávat hedky dolů :D a to se nám nechtělo tak jsme si povídali spolu : ) a to smátí :D nebo chození na záchod :D Proboha já vypadám jak zombik, mamut :DDD Prostě hory byli s tebou nejlepší ♥ vlastně teď bych si je bez tebe nedokázala představit : ) : ( Chci hory vrátit ale fakt že jo. Strašně mi to chybí :(( ♥ Mám tě strašně ráda ♥ jsem ráda že tě znám ♥ Doufám, že se nikdy nepohádáme takk hodně že by jsme už nebyli kamarádky, protože nevim jestli bych to dala : ) jsi jako moje druhá (sestra) :) Miluju tě ( z kamarádství)
zrovna foceno někdy večer na horách :D v mojí postýlce :D
Lama :DD


Tahle fotka mluví za vše !! :D Čarodky s tebou nejelepší ! :D Má tě ráda : ) ♥ <333