Srpen 2013

Škola se blíží!

29. srpna 2013 v 17:59 | sari-scene |  Škola
Je 28.8.2013 a za 4 dny je škola ....
Ano to raní vstávání pomalu začne, já vstávám o půl sedmé a nebo v 6 ale teď to vypadá, že budu muset vstávat o půl páté (vůbec mi to nevadí) :DD

Hodně školáků? :DD se tam netěší ale já docela jo.
Hodně se těším na kamarády, protože já se oprázkách skoro furt stýkala s těma samejma ( nebo jako chodila jsem se stejnema člověkama furt ven) Ale taky se těším na učení .. docela :DD mě nevadí se učit a v tomhle roce musím zabrat abych to dala na vyznamenání, jak v 1 pololetí tak v dalším.
Zítra jsem přídám photo mé nové tašky :) je obyčejná :) né žádná za 800 litrů :DD Jelikož mi nevydržela ta předchozí, protože jsem u té předchozí urvala zipy ( nebo co to je) a celá jedna kapsa se mi roztrhla. Pak mi mamka dala jeden batoh , jenže ten byl taky roztrhlej ale na boku. Tak jsem ho donosila do konce školního roku a po té už jsem ho nechtěla ani vidět. A když mi mamka řekla, jestli by jsem si nemohla vzít ten batoh.... tak já naní hodím takovej výraz jako: 'děláš si ze mě srandu?' :DDD a mamka : 'no tak né no'

A co vy :) V kolik budete muset vstávat ? těšíte se do školy?

koukni na blog terr-alone.blog.cz

28. srpna 2013 v 21:18 | sari-scene |  Články
Na Asku mi nějaký 'Anonym' napsal jestli bych nemohla něco nemohla o mích oblýbených blogách, hlavně o Terce a Anetce.

Tak tento článek bude o Terce z blogu terr-alone.blog.cz
Řekla bych, že si blog obnovila, protože minule psala že jí na blog skoro nikdo nechodí a že nechce jenom trávit čas na počítači a ještě něco ( ale nechci zase psát to co není pravda)
Terka má strašně super články, na jejím blogu se mi líbí, že to nemá vše o jednom tématu. Myslím třeba jako kdyby všechny články měla o oblečení (příklad) Prostě, že vždycky každej novej článek má o něčem jiném a to se mi líbí : )

Terka natáčí i videa tak určitě koukněte na její YT kanál. Já když jsem na ní poprvé narazila na YT, tak jsem furt koukala na její videoodpovědi a video 'My life' ( teď přesně nevím jestli to bylo ono) A všimla jsem si, že i tancuje. Já chci třeba začít chodit na gimnastiku nebo aerobik a pak se třeba nějak přesunout a tančit v nějaké skupině :DDD


Jinak zpátky k Terce, koukněte na její blog : ) , určitě si jí oblíbíte stejně jako já : ) je to fajn holka, někdy bych se s ní chtěla poznat :)

Toto je Terka : )

Zdroj: Ask.fm

Úprava blogu

28. srpna 2013 v 1:24 | sari-scene |  Články
Koukala jsem po pát blogech a vždy buď měli nádherný design nebo menu ..
A řekla jsem si, že bych mohla kapku změnit blog (myslím vzhledově)
Takže, se pokusím zítra napsat nějaké články a budu je mít předeúsané, aby jste měli co číst : )

Omluva

17. srpna 2013 v 17:59 | sari-scene |  Články
Chtěla bych se omluvit jak jsem z posledních některých článků psala, že sem dám do pátka videa.
Ale já jelikož nemám vůbec páru o tom kolikátého je tak jsem si myslela, že je středa. Takže videa do pár dní tu budete mít : )

17.8.2013 ( Oslava)

17. srpna 2013 v 11:50 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Zdrávím : )

Dneska jsem vstávala okolo 11:00 ale vždycky jsem se nějak probouzela a pokaždý se mi zdál ten samý sen jakoby pokračoval.
Teď ještě uklízím pokoj a někdy odpoledne půjdeme na chatu, protože děda má oslavu ( slaví důchod) nevím proč :DD
Vůbec se mi tam nechce ale vůbec, jenom jsem ráda že tam bude Terka s kterou teď pudu po 2 za celé prázdniny ven.
Sice tam bude sestra a sestřenka ale netěšim se tam radši bych byla jinde.. Ale většinou je to tak, že si ten den stejnak užiju. Jenom doudám, že ta nepřespíme. Večer mám totiž něco domluveného a nechci to furt odkládat už to odkládám měsíc. Dyštak pudu lesem domů, cestu znám takže ... :DDD
A co máte dneska v plánu vy ? : )

Je to starší fotka jo :DD S vendy (lilinka321) také má blog najdete ho v oblíbených odkazech.

Šmoulové 2 !

14. srpna 2013 v 17:59 | sari-scene |  Články
Články píšu hned po sobě :DD abych pak nezapomněla na nějakej...
Ano ... ! v kinech už jsou šmoulové 2, neviděla jsem teda ukázky ale vím že tam zpívá Britney Spears ( teď nevím jestli to píšu správně to příjmení tak mě džtak opravte ) S Verčou jsme byli na Šmoulích 3D v Pardubicích a teď se chystáme i na dvojku spolu ::DDD sice je to pro menší ale vždyť je to jedno ne ? :DD Mi jsme se u toho strašně smáli a furt jsme si ty brejle sundávali.. :DD Ale je možné že na 2 nepudeme, pořád se řeší ten odvoz no...

Nejhezčí je stejnak Šmoulinka (rebelka)

Nová barva vlasů ?

14. srpna 2013 v 10:41 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Ahoj : ) tak dnes jedeme nakupovat s Mamkou, předevčírem jsem se jí ptala jestli bych nemohla do modra ona že možná jo. Pokud bude jí teta ještě mít...... a včera mě napadlo, že kdyby jí měla tak bych si koupila ještě červenou :DDD a teď nevím.
Jedna půlka hlavy modrá a jedna červená...
Červená hlava, modré konečky...
Červená hlava
Modrá hlava, červené konečky

Ale ještě záleží na tom pokud vůbec bude ta modrá :)
Tak co myslíte ? co by bylo pěkné ? :
Jeden můj článek měl být o tom jak jsem si tyhle šaty koupila+plavky a ještě něco, jenže jsme už byli pryč a mě se nechtělo na dovolené psát články. Tyhle šaty stáli okolo 279 Kč (platila jsem si to za svoje kapesné) Rozhodovala jsem se mezi růžovou a černou ale mamka mi řikala ať vezmu růžovou že je taková výrazná. Ten řetěz je roztlhlej, protože moje úžasná sestra za něj zatáhla bylo to..... Jo a neřešte můj xicht : ) Jak se vám líbí? : )

Těšte se na videa...

13. srpna 2013 v 17:59 | sari-scene |  Články
Už dlouho jsem chtěla natočit nějaký TAG :) ale buď jsem neměla čas nebo jsem neměla na co natáčet no znáte to.. :DD
A tak čekejte nějaká videa kecací.. a už dlouho jsem se pokoušela dát na YT jedno video, které není kecací. Má přes 19 minut a trvá mi to skoro 2 dny než se mi tam nahraje. Doufám že to tam do týdne dám.
Itachi <333 miss you : (

Moje neaktivita

13. srpna 2013 v 10:38 | sari-scene |  Články
Tak po dlouhé době Ahooj :D
Omlouvám se za mojí neaktivitu, ale byla jsem na dovolené a pak jsem nemohla na noťas.
A nenapadali mě žádné články abych je dala jako předepsané tak za to se taky omlouvám...
Ale už mám v hlavě plno nápadů co psát tak se máte na co těšit : )