Září 2013

'Fastfood'

24. září 2013 v 17:59 | sari-scene |  Téma týdne
:DD a jetu zase další článek na Téma týdne....
Tento týden 'všichni' budou psát o ' Fastfoodech'
Když jsem si to slovo přečetla, tak se mi vybavily hamburgry, hranolky a další věci.
Nic zdravého to není! :DD
.
Fasfoodské občerstvení jsou třeba Mc. Donalds, KFC, Burger King
.. Já Fastfoody vůbec nenaštvštěvuji ( jako pravidelně).... A taky tady u nás není ani poblíž + já moc nemusím tyhle jídla ( nebo jako myslím ty hamburgry nebo tmaso s hranolka, nebo co to je :DD )

Naposledy jsem navštívila Mc Donalds asi před několika rokama ani už sama nevím. Ale pokud bych si teď měla vybrat mezi KFC nebo Mc. Donalds tak si rozhodně vyberu KFC. Všichni říkají, že tam podávaj pálivé maso atd... ale mě to nějak neva :DD
I když jsem taky byla v KFC před několika rokama a míňkrát než v Mc. Donaldu, ale hned mi přišlo že KFC je 100X lepší než Mc.Donalds.....
No já už musím, tak to je pro dnešek vše :)

Co je nového na mém kanálu ?

23. září 2013 v 17:59 | sari-scene |  Videa

Pokud chceš vědět jaké nové vide je na mém kanálu tak se hned koukni :) Sem

'Život na vesnici'

22. září 2013 v 10:07 | sari-scene |  Téma týdne
Rozhodla jsem se napsat další článek z tématu týdne :)
A název je 'Život na vesnici' .....
...
Já bydlím v takové malé vesničce je tu pod 100 ob. Už od mala žiju na vesnici.
Už asi 2 roky furt řikám, že se chci přestěhovat, mamka mi odpověděla, že by chtěla taky někdy a nebo ať se zeptám taťky ale to je jasný co by mi na to odpověděl.....
Popravdě, já to tady nemám ráda. Jsou tady samí malý děti a chodit s nima ven se mi fakt nechce ... Kamarádky bydlej sice necelej kolimetr ode mě ale i přesto. Já tady prostě nechci bydlet, jako vím že když bych bydlela ve městě, že bych to taky možná řikala ale já tam nebydlím a chci! Vím že i město má svoje nevýhody a výhody to má i vesnice. Teď když to říkám mamce tak mi odpoví ať si jdu ( ona to bere ze srandy) ale já ne.
.
.
Já jsem ta co se hodně hádá s mamkou.. Jednou když jsme se pohádali tak moc..... tak jsem si vzala tašku a prostě začala balit. Když jsem už vycházela z domu tak za mnou přišla mamka a řekla ať neblázním a ještě něco.

Byl to sice krátký článek ale nic víc bych k tomu asi nenapsala :) ... Tak zase Ahoj u dalšího článku :3

Tričko s lebkou

11. září 2013 v 17:59 | sari-scene |  DIY
Dám vám sem takový menší návod jak na toto tričko : )
Mě se líbí už delší dobu. Jednou jsem to chtěla udělat ale bála jsem se, že to zvořu. A ještě k tomu jsem stejnak neměla žádné bílé trčiko. Ale teď někdy bych to chtěla zkusit, vypadá to nádherně.
Zde máte menší návod :
Zdroj: google obrázky

Legíny s kříži

10. září 2013 v 17:59 | sari-scene |  Chci !!!
Tyhle legíny se mi docela dost začali líbit : )
K tomu já miluju černý oblečení a tyhle jsou prostě boží.
Ty budou moje :DDD Váš názor ? Líbí se vám ?

Mafia 1

9. září 2013 v 17:59 | sari-scene |  Články
Dnešní článek bude o hře Mafia 1.

Tahle hra je moje nejoblíbenější. Když jsme byly u tety a strejdy tak oni maj vlastně dceru a syna, tak bratránek jelikož ten něco furt hraje a přes počítač je genius :D tak jednou jsme i se ségrou, sestřenkou a s ním hráli Mafii. Mi se sestrou jsme to hráli poprvé ale samozřejmě jsme to už znali+ jsme si také zahráli Country Strike. Když jsme pak odjížděli tak nám dal CD s tou Mafií aby jsme si to doma pepálili ? :DD teď nevím jestli se to nepíše jinak.... no neva. Se sestrou jsme to furt hrály, vždycky jsme se na tom střídaly po hodině :DD a vozili ty lidi. Když u nás byl kamarád tak jsme furt jezdli pro tohle auto.

Říkali jsme mu kočička. :DD ani nevím proč. Ale asi proto, že bylo nádherný a jiný se k nemů nehodilo. A taky jsme furt zabíjeli Mafiány, když po nás šlo několikjejich aut, tak jsme vždycky jeli nebo zdrhali na nádraží, tm si počkali na vlak a pak odjeli. Furt si pamatuju tu hudbu :DDD Řekli jsme si kde máme každej barák a furt jakoby, že tam máme dům. No prostě tahle hra je nej !!

Obarvená :3

8. září 2013 v 9:04 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Konečně ! : 333

Celé prázdniny jsem se ptala mamky jestli se můžu obarvit a až přesně den před školou jsem jí překecala.
Pomáhala mi s tím kamarádka Verča, vlastně já si to dělala sama ale ona furt, že mi to obraví atd...
Použila jsem 2 barvy ( photo down) protože a moje vlasy by jedna barva nevystačila. Mám teda červenou, když jsem se poprvé viděla tak jsem byla jak višeň. Prostě úplně rudé vlasy. Jediné mamce se to nelíbilo, jinak všem jo. Ale tohle je už moje poslední barva. Jinou už nemůžu, budu mít zase svoji přírodní ( jsem bruneta dyžtak :DD)

PHOTO: