Říjen 2013

Carrie je zpět !

30. října 2013 v 14:34 | sari-scene |  Články
Jenom vám tady krátce oznamuji, pokud jste někdo dřív sledoval Péti blog p3tka-sm2012.blog.cz, tak má opět blog:) ale né pod tímhle jménem. Toto je její nový) http://carrie-kirsten.blog.cz/ Přečtěte si všechny články, opravdu to stojí za přečtení)
Carrie :)

Tumblr :33

21. října 2013 v 21:17 | sari-scene |  Články
Přemýšlela jsem o tom a řekla jsem si, že bych si mohla založit Tumblr :)
Dřív jsem nevěděla co to je ale šíleně se mi to líbilo :) Ty tumblry ostatních... nejvíce se mi líbí takový depresivní :33 A nakonec jsem si i já založila Tumblr : ) tady máte odkaz http://visnicka-me-life.tumblr.com/ Byla bych ráda za follow :)

Spaní u ní :) (19.10.2013)

21. října 2013 v 20:25 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Promintě, že jsem tu dlouho nebyla ale zase jsem tu : )
.
.
.
V sobotu jsem se domluvila s Verčou , jestli by nešla ven a šli jsme k ní a chodili nějak po vesnici.
Pak jsme šli ke mě abych jí ukázala co si beru na sebe ve středu do Národního divadla ( o tom bude článek zítra) A Verčase mě zeptala jestli by jsem u ní nemohla spát. Chvilku jsem váhala a pak jsem řekla že jo. Někdy kolem 20:00 se otváral sál ( tam kde bydlí Verča) Protože tam měli hrát Artery ale ty prý začínaly hrát až kolem 22:00 h. A tak jsme se domluvili s holkama ze třídy a dvouma kámošema a šli jsme na zastávku a tam dělali kraviny+ házely do křoví :DD prostě jsme měli debilná nápady. Vedle zastávky je takový kousek silnice jako kam může jenom autobus a né auta. Mi jsme si tam s jednou kámoškou a kámošem lehli a najednou jelo auto. já rychle zdrhla a pak ostatní taky :DD málem nás totiž zajelo, i když tam by nemělo právě vůbec jezdit ale je pravda, že by jsme tam taky mi neměli ležet :DDDD Nějak kolem 23:00 jsme už museli a tak jsme se rozloučili a šli. U Verči jsme si povídali a taky dělali kraviny . Pak jí ještě volali kluci jak byli na těch Arterách at jde ven i se mnou ale už jsme nemohli. V 01:00 jsme šli spát a ve 4:00 nám volali kluci ale mi to nezvedli :DD pak mi v 05:00 zvonil budík a pak ještě v 06:00 :DD ....... Ráno jsme půl hodky asi kecaly ... a kolem 12:00 jsem jela domů. Užitej den : )


Taková fotka v pížu :DD večer u ní :33 :DD
Mám víc fotek ale nechce se mi je sem dávat :DD