Listopad 2013

Změny Facebooku

23. listopadu 2013 v 17:59 | sari-scene |  Články
Co říkáte na nové změny Facebooku? Líbí se vám? Chtěli by jste jak to bylo dřív?
Mě se to líbí ale i někteří psali a říkali, že se jim to nelíbí, že se furt něco měnína FB atd.... ale řekla bych, že každá změna je občas dobrá.


Co poslouchám every day?

22. listopadu 2013 v 20:17 | sari-scene |  Články
Předem se omouvám za mou neaktivitu, ale nemůžu chodit na počítač, kvůli známkám ( byly třídní schůzky:DD)
a notebook teď nemám, jelikož s ním něco mám a taťka ho bude dávat nějakému svýmu kámoši z práce, že se na to podívá, aby jsme to nemuseli dávat někam opravovat.

Takže tak.... to by bylo něco málo na začátek a teď jdeme na ty písničky, vždycky k ní něco málo napíšu)

Je to několik týdnu co jsem začala poslouchat Ollyho Murse ale konkrétně tuhle písničku-Dear Darling- klip má pěkný :)
Hnedka jak jsem ji slyšela, tak mi padla do oka.

♥Raego♥ :DD jeho poslouchám ani nevím jak dlouho. Je úplně úžasnej, má úžasné songy+klipy.... Je to jeden z mála rapperu kterého mám ráda. Nerrepuje, nezpívá? :DD sprostě,teď nevím jak mám napsat to druhé, ale prostě vždycky se vybere nebo někdo mu vyberu s kým bude v tom klipu zpívat. A prostě všechny jeho songy jsou :33 :DD Jeho bych dokázala poslouchat pořád. Nejradši mám od něho ráda Ty a já. Myslím, že tenhle song má nejvíce zhlédnutí.
Suvereno-Empatia!♥
Na tuhle písničku jsem narazila z čira náhodou na YT a hnedka jsem ji musela stahovat. Tuhle písničku bych taky dokázala poslouchat pořád, v mobilu ji vždycky pouštím furt a furt dokola :DD Když jí slyším tak si vždycky vzpomenu na jeden den co se stal před několika měsíci, není to ani zas tak dlouho. A občas mě i rozbrečí jak ta písnička tak i ta vzpomínka. Ještě se mi od Suverena líbí písnička Nech sa darí. Tu jsem slyšla na Očku a hnedka zesílela :DDD k vánocům by jsem chtěla 100% CD Alchymisty a pokud ne tak si ho koupím. O něm bych asi řekla to samí jako u Raega)


I was wrong - nebudu sem psát, kde jsem na tuhle písničku narazila, protože..... no prostě proto .
Tahle písnička mě taky dokáže rozbrečet. Hnedka jak začne tak mi začne příšerně rychle tlučet?tlukat? srdce :DD jo a to i u Suverena-Emptia-Je jich víc ale musím ještě napsat další články a nemám moc času. Doufám, že se vám aspoň kapkulíbil článek. :)Roztahovák AGAIN:33

5. listopadu 2013 v 17:55 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Bude to krátký článek)....

Včera kolem 22:00 jsem se nudila a už dlouho jsem si řikala, že si zase zkusím dát roztahovák do ucha. Vždycky, když jsem si ho chtěla dát, tak už bylo pozdě večer nebo jsem na to zapomněla.

Vydezinfikovala jsem si roztahovák a vzala si krém na ruce a tím jsem si potřela ucho i roztahovák kapku. Když jsem ho zkoušela dát do ucha tak mi to nějak nešlo, nachvilku jsem se bála, že mi zarostla zadní dírka. Vzala jsem tedy nějakou naušnici ( vydezinfikovala) a dala. Naštěstí to bylo v pohodě. Pak jsem zase zkusila si dát roztahovák do ucha a už to šlo, furt jsem musela na to dávat krém aby to dobře šlo. Vždycky jsem pak to nachvilku nechala ( třeba jenom kousek) a tak 5-10 min jsem si četla a pak zase, ALE !POZOR! MŮŽETE TAKÉ OMDLET U TOHO. Já jsem kolikrát málem usínala nebo měla jsem pocit, že se něco stane. Ale vždycky jsem si řekl: ' Ne, já to dám' nebo něco takového. Strašně to bolelo, i když jsem to dělala v klidu. Když už jsem šla spát, tak jsem to nechala, rptože mě šíleně ucho bolelo, neměla jsem ho tam úplně nandaného.

Ráno jsem vstala a šla se na to kouknout do zrcadla a byla jsem ráda, že mi nespadl. Po chvilce jsem si s tím tak kroutila a zase jsem to dávala dálejc. Nakonec jsem ho tm měla jak jsem chtěla.

Ve škole...

Byla asi 4. hodina a já si s roztahovákem hrála až mi vypadl, najednou mi začala z ucha tíct krev a nějaká hnusná voda. Tak jsem to chvilku nechala být a zkoušela jsem ho pak dát zpátky... Podařilo se to). Teď už se snad nic nestane.. Jinak mě teď šíleně bolí to ucho :D

PRO INFO:
Mám fialovo-červenej roztahovák (asi 2mm), mám ho v pravém uchu. Jinak fotku jsem dávat nebudu ale fotit to budu postupně, chtěla bych rozhodně větší. Až budu třeba u 1 cm nebo já nevím u kolika skončím, tak jsem hodím fotku (jako koláž)
Můj Chňapík:33 Tahle fotka je z 28. června.. takže starší ale teď má jinak víc+ na téhle fotce má 19mm. A tolikhle chci nějak mít, nebo jako mě se líbí jaké to ucho má tvar)

Hypster style

3. listopadu 2013 v 18:41 | sari-scene |  Články
Ahooj : )

Dneska se mi zrovna moc článek psát nechtěl ale vůbec nepíšu. Tak jsem si řekla, že to dám.
O tomhle stylu jsem moc dlouho nevěděla, na YT sleduji jednu báječnou youtuberku ( nevím jestli to píšu správně) Teri Blitzen. Na její videa koukám pořád, dokázala bych je sledovat furt a dokola. V jednom jejím videu ( myslím, že to byl TAG) Odpověděla na otázku (Jakého stylu se většina tvého oblečení drží?) Přesně nevím jak odpověděla ale říkala, že hodně se jí líbí hipster styl nebo jako, že ho nosí ( snad to nějak chápate) :D

Po pár dnech jsem šla na Google obrázky a napsala jsem si ho (hipster styl) do vyhledávače....
koukala jsem na ty fotky a už jsem stahovala :DD Ty holky uměj tak dobře ty hadry kombinovat:333
Už to vidím, že budu nakupovat něco v tomhle stylu a byhazovat pomalu věci ze šatníku :DD
Mě se to tak líbí:333 ... Dám vám sem pár obrázků co se mi líbí) a budu ráda, když tu necháte komentář)