Roztahovák AGAIN:33

5. listopadu 2013 v 17:55 | sari-scene |  Můj nekonečný deníček
Bude to krátký článek)....

Včera kolem 22:00 jsem se nudila a už dlouho jsem si řikala, že si zase zkusím dát roztahovák do ucha. Vždycky, když jsem si ho chtěla dát, tak už bylo pozdě večer nebo jsem na to zapomněla.

Vydezinfikovala jsem si roztahovák a vzala si krém na ruce a tím jsem si potřela ucho i roztahovák kapku. Když jsem ho zkoušela dát do ucha tak mi to nějak nešlo, nachvilku jsem se bála, že mi zarostla zadní dírka. Vzala jsem tedy nějakou naušnici ( vydezinfikovala) a dala. Naštěstí to bylo v pohodě. Pak jsem zase zkusila si dát roztahovák do ucha a už to šlo, furt jsem musela na to dávat krém aby to dobře šlo. Vždycky jsem pak to nachvilku nechala ( třeba jenom kousek) a tak 5-10 min jsem si četla a pak zase, ALE !POZOR! MŮŽETE TAKÉ OMDLET U TOHO. Já jsem kolikrát málem usínala nebo měla jsem pocit, že se něco stane. Ale vždycky jsem si řekl: ' Ne, já to dám' nebo něco takového. Strašně to bolelo, i když jsem to dělala v klidu. Když už jsem šla spát, tak jsem to nechala, rptože mě šíleně ucho bolelo, neměla jsem ho tam úplně nandaného.

Ráno jsem vstala a šla se na to kouknout do zrcadla a byla jsem ráda, že mi nespadl. Po chvilce jsem si s tím tak kroutila a zase jsem to dávala dálejc. Nakonec jsem ho tm měla jak jsem chtěla.

Ve škole...

Byla asi 4. hodina a já si s roztahovákem hrála až mi vypadl, najednou mi začala z ucha tíct krev a nějaká hnusná voda. Tak jsem to chvilku nechala být a zkoušela jsem ho pak dát zpátky... Podařilo se to). Teď už se snad nic nestane.. Jinak mě teď šíleně bolí to ucho :D

PRO INFO:
Mám fialovo-červenej roztahovák (asi 2mm), mám ho v pravém uchu. Jinak fotku jsem dávat nebudu ale fotit to budu postupně, chtěla bych rozhodně větší. Až budu třeba u 1 cm nebo já nevím u kolika skončím, tak jsem hodím fotku (jako koláž)
Můj Chňapík:33 Tahle fotka je z 28. června.. takže starší ale teď má jinak víc+ na téhle fotce má 19mm. A tolikhle chci nějak mít, nebo jako mě se líbí jaké to ucho má tvar)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rahzr rahzr | 4. září 2015 v 19:20 | Reagovat

Nebudeš moct nosit náušnice...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama